cold caling co to sieć afiliacyjna

Różnokształtne samoprzylepne etykiety zobaczymy niemalże w każdym sklepie. Naklejki te stosowane są do odpowiedniego oznakowania produktów, ale mogą być też drukowane na użytek domowy czy na potrzeby danej firmy. Etykiety dostępne są w różnych kolorach i kształtach. Mogą być wykonane z różnych materiałów, a do ich przyklejania stosuje się różne typy kleju. Szczególnie powszechnie wykorzystywane są etykiety okrągłe i etykiety owalne, występujące w przeróżnych wariantach.

Do czego i na jakich produktach sprawdzą się najlepiej?

Etykiety w kształcie koła – co to właściwie jest?

Etykiety okrągłe to naklejki w kształcie koła drukowane na drukarkach termicznych lub drukarkach transferowych. Tego typu etykiety samoprzylepne mogą mieć różne średnice, w zależności od ich przeznaczenia.

  • Te, które spotkamy na sklepowych produktach są od razu drukowane w odpowiednim kolorze i z daną informacją.
  • Z kolei te drukowane na użytek własny mogą być całkowicie czyste – przeznaczone do późniejszego uzupełnienia flamastrem czy postawienia na nich pieczątki.

Zastosowanie etykiet okrągłych i owalnych

Samoprzylepne etykiety okrągłe lub owalne stanowią powszechnie wykorzystywaną grupę druków.

Doskonale sprawdzą się do oznaczania sklepowych produktów spożywczych, kosmetycznych czy papierniczych, ale z powodzeniem mogą być wykorzystywane również w domu czy w danej firmie. Etykiety okrągłe można wykorzystać do oznaczania produktów promocyjnych. Za pomocą naklejki możemy przekazać istotne informacje o promocji, takie jak niższa o X% cena produktu, czy większa o X gram gramatura. Czerwona lub żółta okrągła etykieta z cyferką na pewno przykuje uwagę klienta. Za pomocą takiej etykiety można również zaznaczyć, że dany produkt pochodzi z produkcji ekologicznej lub jest wegański (w przypadku produktów spożywczych) czy posiada naturalny skład lub jest nietestowany na zwierzętach (w przypadku kosmetyków).

Typy produktów z etykietami

Etykiety w różnych kształtach mają szerokie zastosowanie. Etykiety okrągłe szczególnie dobrze zaprezentują się na sklepowych słoiczkach z dżemami, zaprawami, kanapkowymi smarowidłami, opakowaniach chipsów, płatków śniadaniowych, torebkach z przyprawami, kartonikach z kaszą, ryżem i tym podobnymi produktami. Samoprzylepne okrągłe etykiety sprawdzą się także jako naklejki na opakowaniach kosmetyków czy pudełkach płyt CD. Dobrze poinformują o niższej cenie produktu, jego dodatkowej gramaturze czy naturalnym składzie. Z kolei etykiety owalne mogą być przyklejane jako etykiety na wysokich szklanych butelkach, np.

z oliwą czy z octem winnym. Jedne i drugie warto wykorzystać do oznaczania domowych zapraw i przetworów, samodzielnie opisując dany typ produktu..