tunika xxl Sukienki klasyczne

W tworzeniu ciekawej stylizacji ważne będzie przede wszystkim odpowiednie dobranie dodatków. Nawet z pozoru nudną sukienkę można zamienić w niesamowitą kreację, jeśli tylko dobierzemy do niej odpowiednie akcesoria. Chociaż niezwykle ważne jest tutaj to, aby je dopasowywać do sytuacji i wyglądu kreacji, bo przesadzić w drugą stronę też z pewnością nie można.

Przede wszystkim biżuteria

U pań bardzo dużą rolę podczas stylizacji odgrywa biżuteria. Jednak trzeba pamiętać tutaj o zasadzie, że musi być ona wykonana z jednakowego tworzywa. Jeśli złote są kolczyki, to taka musi być cała reszta, jeśli bransoletka jest srebrna to takie powinny być kolczyki.

Co więcej, do skromnych kreacji możemy zakładać kolczyki i biżuterię masywniejszą, większą, bardziej rzucającą się w oczy. Znowu im bardziej ozdobna będzie nasza kreacja, tym ważniejsze będzie to, aby nasza biżuteria była delikatna i ledwo widoczna.

Pasek może wiele zmienić

Nasza ulubiona tunika zaczyna nam się już nudzić? Może się okazać, że świetnie pomoże nam ją odmienić pasek.

Wystarczy wziąć taki skórzany i się nim przewiązać w pasie, a tunika zmieni się w ciekawie wyglądającą sukienkę. Dodatkowo taki pasek może ciasno oplatać naszą talię, pokazując jaka jest wąska, albo luźno na niej zwisać, dzięki czemu będzie po prostu ozdobą naszej stylizacji. Jeśli zdecydujemy się na kolorowy pasek, albo taki z ozdobną klamrą, to efekt wow, będzie jeszcze lepszy.

Warto popatrzeć jakie dodatki są tutaj proponowane, co z czym można łączyć. Może się wówczas okazać, że będziemy miały wiele z nich w domu, a mogłyśmy nawet nie pomyśleć o takim niecodziennym ich wykorzystaniu. Warto popatrzeć, co może się świetnie sprawdzić przy większości stylizacji, bo wówczas będziemy miały pewność, że nasz wybór był słuszny i skorzystamy z niego jeszcze nie raz.

www.bieg-pastow.pl